GÜNCEL

Bilal Erdoğan şimdi de Türk sanat müziği seslendirdi

Best FM'de Adem Metan'ın sunduğu 'Adem Metan Show' programının konuğu olan Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, İtalyanca şarkının ardından Türk sanat müziği seslendirdi.

Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, önceki gün Best FM'de Adem Metan'a konuk oldu. Programda sürprizler yaşandı.
İlk olarak Bilal Erdoğan'ın İtalya'nın pop-rock yıldızı Ligabue'nın 2013 yılında piyasaya sürdüğü "Mondovisione" albümünün ikinci single'ı olan "Tu Sei Lei" adlı şarkısını seslendirdiği kayıt dinletildi.

Daha sonra ise Bilal Erdoğan'ın Türk sanat müziği söylediği kayıt yayınlandı. Bilal Erdoğan'ın bu kez Artaki Candan'ın "Koklasam saçlarını bu gece ta fecre kadar" adlı eserini seslendirdiği duyuldu.

Bilal Erdoğan, Best FM'de İtalyanca şarkı söyledi

KOYU FENERBAHÇELİ: Radyo programcısının sorularını da yanıtlayan Erdoğan, koyu Fenerbahçeli olduğunu belirtti. Bilal Erdoğan, "Fenerbahçe'nin maçını tribünde izleyeli üç dört yıl olmuştur. Futbol seyircisiyim ve futbol kültürüm de iyidir. Fanatik bir taraftar değilim. İnsanların kendilerini kaptırdığında nerelere gittiğini görebiliyoruz. Ben futbolu çocuklarımla izleyince keyif alıyorum. Çocuklarım futbolu sever. Onlar da benim gibi Fenerbahçeli. Çocuklarımın Fenerbahçe taraftarı olmasını istiyorum ve Fenerbahçeli olarak büyütmek istiyorum. Neden böyle istiyorum çünkü evde çocuklarımla aynı renkleri severek desteklemek isterim." dedi.

"OTOMOBİL DÜŞKÜNLÜĞÜM KISMEN VAR": Hobileriyle ilgili de konuşan Erdoğan, "Aracımı kendim kullanmayı tercih ederim. Otomobil düşkünlüğüm kısmen var. Go-Kart binmeyi çok severim. En son Erzurum'da büyük oğlum ile bir Go-Kart yarışı yapmıştık çok eğlenmiştik. Çocuk sahibi olduktan sonra hız yapmamaya daha da dikkat ediyorsun" diye konuştu.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum