Beşiktaşlı Loris Karius Melis Ayça Değirmencioğlu'na DM'den yürüdü

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius model ve blogger Melis Ayça Değirmencioğlu'na sosyal medyadan mesaj yolladı. Değirmencioğlu bu mesajı sayfasına taşıdı.

Beşiktaşlı Loris Karius Melis Ayça Değirmencioğlu'na DM'den yürüdü - Sayfa 1

Beşiktaş'ın İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'dan 2 yıllığına kadrosuna kattığı Alman file bekçisi Loris Karius, performasından çok özel hayatıyla gündeme geldi. Beşiktaşlı kaleci Loris Karius, model ve blogger Melis Ayça Değirmencioğlu'na sosyal medyada DM'den (Direk mesaj) mesaj gönderdi.

120
Beşiktaşlı Loris Karius Melis Ayça Değirmencioğlu'na DM'den yürüdü - Sayfa 2

''MERHABA, NASILSIN'' YAZDI: 25 yaşındaki Karius, Melis Ayça Değirmencioğlu'na Instagram’dan, “Merhaba, nasılsın? diye yazdı. Değirmencioğlu ise bu mesajı Twitter hesabından yayınladı. Değirmencioğlu daha sonra Loris Karius bu paylaşımını sildi.

220
Beşiktaşlı Loris Karius Melis Ayça Değirmencioğlu'na DM'den yürüdü - Sayfa 3

NEDEN Mİ İFŞA ETTİ ?: Değirmencioğlu, Karius Beşiktaş'a transfer olduğunda, "Beşiktaş'ın kalecisi diyorum kızlar o kadar yani diyorum sadece" tweetini atmıştı. Bunun üzerine yeni bir tweet daha atan Değirmencioğlu, "Bu tweeti attığım icin denk geldi ve ss paylastım. Neden ifşa diyenlere şu ana kadar gelen futbolcu oyuncu mesajlarını koysam ifşa olurdu okay ama sasırdım ve attım hastalar" dedi.

320
Beşiktaşlı Loris Karius Melis Ayça Değirmencioğlu'na DM'den yürüdü - Sayfa 4

MELİS AYÇA DEĞİRMENCİOĞLU KİMDİR?: Peki Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius ile sosyal medya üzerinden yaptığı konuşma ile gündeme gelen Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? Melis Ayça Değirmencioğlu, 1989 doğumlu, Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunu. Melis Ayça Değirmencioğlu, Mad Bangz adlı giyim markasının kurucusu. Instagram'da da bir hayli takipçisi olan Melis Ayça Değirmencioğlu, aynı zamanda bir blogger.

420