BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  SPOR  /  BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ın başkanlık seçiminde gergin anlar

Beşiktaş Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi devam ederken gergin anlar yaşandı. Dün yapılan mali kongrede Metal-İş sendikası üyesi ve Beşiktaşlı olmadıkları iddia edilen kongre üyelerinin oy kullandığı sırada salonda bulunan diğer üyeler tepki gösterdi.

Abone ol

Beşiktaş’ta yaşanan Olağan Seçimli Genel Kurul’da gerginlik yaşandı. Oy kullanmak için sıraya giren bazı üyelerin Beşiktaşlı olmadığını ifade eden birçok kişi, bu isimlerin oy kullanmaması için protesto etti.

Beşiktaşlı olmadığı iddia edilen isimlere büyük tepki gösteren siyah-beyazlı kongre üyeleri, bu üyeleri protesto ederken, salona giren emniyet güçleri gerginliğin büyümesinin önüne geçti. Emniyet güçlerinin gözetiminde salondan çıkan isimler, Beşiktaşlı olduğunu iddia etti. 

Çakır Baran: “Oy kullanma hakkım elimden alınıyor” 
Salondan çıkarılan isimlerden olan Çakır Baran, Beşiktaşlı olduğunu söyleyerek, “Başka takım taraftarı değilim. İsmim Çakır Baran. Ben İskenderun’dan geliyorum. Türk Metal Sendikası üyesiyim. Bir sendikanın üyesi olmak demek, başka bir takıma üye olmamak demek midir? Ben İskenderun’da yaşıyorum ve aidatımı ödeyerek buraya gelmişim. Güzel bir tablo yaşamak için geldim ama oy kullanma hakkım elimden alınıyor. Benim Beşiktaşlı olmadığımı kabul etsinler, her türlü cezayı almaya razıyım” ifadelerini kullandı. 

ÖNCEKİ HABERLER
Cenabet oruç tutulur mu cünüp olanın orucu kabul olur mu?
Premier Lig'de yılın futbolcusu belli oldu
Kayıp gazetecinin ayakkabısı bulundu
Bafetimbi Gomis'ten ayrılık itirafı
DSP İstanbul seçimi için kararını verdi
Real Betis'te Cocu sesleri
2019 ramazan kaç gün oruç tutulacak arefe günü ne zaman?
ALES sınav sonuçları açıklanıyor ne zaman ÖSYM bilgisi
Fikret Orman bombaladı: Hakem futbolu bilmiyor ben mi ders vereceğim
Konya'da bir kafeyi tüfekle taradılar! 10 yaralı
Yorumlar