YAZARLAR

Beş Bin Yıllık Tarihimizin En Sinsi Hainleri

Amaç bizden alıp efendilerine vermek.

İsmail GÜZELiguzel@nestech.net

Amaç bizden alıp efendilerine vermek.

90'lı yılların sonunda Jerusalem Post'ta yayınlanan "Orta İsrail;Kürt Herlz" başlıklı makalede; Biz siyonistler 20.yüzyıla Türkmilletinin nefret ettiği kimseler olarak girdik" der.

Nefret konusunda haksız da sayılmazdık.

Osmanlı'nın yıkılmasında siyonist yapının rolü büyüktü.

Siyonist yapı, Fırat'dan Nil'e uzanan "Arz-ı Mevud" vaad edilenkutsal topraklara sahip olma fikri ile kritik noktalara sahipkurumlarımızın ve siyasi partilerimizin en üst mevkilerine kadarsızdırdıkları köstebekler vasıtası ile amaçları doğrultusundaTürkiye'nin parçalanmasını arzu ederler. Siyonizme hizmette sınırtanımayan paralel devlet yapılanması FETÖ son 40 sene boyuncadevlet içine sızmış yapıları ile gelmiş geçmiş en büyük ihanet suçkarteli.

Rahmetli istihbaratçı Profesör Mahir Kaynak'ın dediği gibi "hergrup kötüyü kendi içinde aramalıdır, vatanımızın geleceği bunungereğini yapıp yapamayacağımıza bağlıdır"

Küresel güç odaklarının suikast silahı gibi kullandığı FETÖ, hainve alçak bir yapıya sahip. Binbir surata sahip olan örgüt,makyavelist bir yapı ile dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı, entehlikeli ve en ölümcül terör örgütüdür.

Devlete ve millete karşı darbe kalkışmasında bulunan paraleldevlet, bu yüce milletten yediği tokat ile bertaraf oldu.

Hesaplarını alt üst eden millet ve güvenlik güçlerimiz, dirayetlibir şekilde halen ayakta, uyanık, diri ve savunma halinde.

Alman Prof.Dr. Fritz Neumark'ın "sizi geçmişte silahla yenemeyenlerkendilerine benzeterek hakimiyet sağlamaya çalışıyorlar.Bunun içinbatı ve diğer (Siyonist) yapılar her yerde yetiştirdiği adamlarıvasıtasıyla İslamiyete sapık inançları musallat etti" der.

Şu an yaşadıklarımız maalesef Alman bilim insanı Neumark'ın sözünüteyyit etmekte.

Sonun başlangıcını çoktan tetikleyen FETÖ, 15 Temmuz darbe girişimiile geri dönüşü olmayan yola girerek yok olmaya mahkum ettikendini.

İradeli Türk milleti ve Türk devleti, FETÖ'nün darbe kalkışmasınıbastırmış tüm küresel güçlere ve kontrolündeki tüm terörörgütlerine mesaj vermiştir.

Bu millet devletine ve vatanına sahip çıkarak olaylara karşı çokhızlı bir refleks ile uyanan bir dev haline geldi. Aslımıza geridöndük. Özellikle batı için korkulan rüya gerçekleşmiş oldu.

Türk milleti dünyada hiç bir devletin yada milletlerin kalkışmayacesaret edemeyeceği olaylara imza attı.Bir günden daha kısa birsürede milletimiz darbe girişimini bastırarak dünya devletlerine vemilletlerine kim olduğumuzu hatırlattı.

Sapkın inanç

Yabancı güç merkezlerinin hedeflerinden biridir İslam'a fitneyisokmak. Bu konuda başarısız sayılmazlar.Dinler arası diyalog konusuFETÖ'nün en fazla önem verdiği alan. Dinler arası diyalog adıaltında İslamı İslam olmaktan çıkarmak, adı İslam olan fakat İslamile alakalı olmayan, reformist bir anlayış ile İslamı felsefi birsistem haline getirmek.

FETÖ, ülkeyi ve diğer sızdıkları ülkeleri ele geçirmek için hertürlü yapılar ile ortaklık kurdular.

Amaçları ülkeleri ele geçirip efendilerine hizmet etmek ve biatetmeyen şahıs yada kurumları itibarsızlaştırarak yok etmek. Bunlaren iyi yaptıkları bir kaç şeyden bazıları.

Operasyonel amaçlı satın aldıkları radyo, tv, sinema, gazete vekitaplar üzerindeki etkilerini artırarak gerekli mercileri yahutşahısları itibarsız hale getirip insanlar üzerinde algı oluşturmayıçok severler. Bu konu FETÖ'nün uzmanlık alanıdır. Okulları,dersaneleri ve diğer eğitim yerlerini gizli operasyonel karargahgibi kullanır, bu tür yerlerde beyin yıkayarak kendilerine biatedecek gerekirse sorgusuz sualsiz başkasının canına kastedebilecekrobot askerler yetiştirirler. Bunun canlı kanıtını tüm dünya 15Temmuz 2016 yılında canlı yayınlarda gözlemleyerek şahit oldu.

İnsanların his ve inançlarını kullanmayı severler.

Kendileri gibi olmayanları ayak oyunları ve tehditler ilebulundukları kurumdan kovdurtarak; HSYK, Ordu, Polis Teşkilatı,hastaneler ve hemen hemen en önemli noktalara mafya variçöreklenirler. Amaca hizmet edecek her türlü aksiyonu yapabilecekkabiliyetteler.

Sonuç

Bizden olmayan, gözünü kan bürümüş asker üniformalı katiller, buhalkın bu milletin paraları ile bu milletin kazançları ile yapılan,satın alınan silah, bomba, helikopter ve savaş uçakları ileTBMM'yi, Emniyeti, MİT'i, halkı bombaladı ve tarayarakkatletti.

Demokratik yollar ile seçilmiş Cumhurbaşkanı katledilmekistendi.F-16 savaş uçakları ve helikopterler İstanbul ve Ankara'daölümler yağdırdı.

Darbe olsun diye her daim gaz veren bazı medya, yazarlar,sanatçılar, akademisyenler ve özellikle tavanı ihanet tabanı ibadetdediklerimiz için, terörü destekleyen teröre yol gösterenler içinmilletimiz ve devletimiz bunca kanın katliamın hesabını sormazmi?

Tüm katledilen şehitlerimize Allah’tan rahmet diler geride kalan 80milyon insanımıza başsağlığı dilerim.

Yorumlar2 yorum