Beckham dalga konusu oldu "bunu sana zorla mı yaptırdılar"

Beckham dalga konusu oldu "bunu sana zorla mı yaptırdılar"

Victoria Beckham 10. yılına özel kendi giyim markasının poşetine girdi. Alay konusu oldu

Beckham dalga konusu oldu "bunu sana zorla mı yaptırdılar" - Sayfa 1

Moda tasarımcısı, Victoria Beckham, Nisan 2008'de Marc Jacobs'ın reklam kampanyasında yer aldığında, moda kariyerine daha yeni başlamıştı. Dev Marc Jacobs poşetlerinin içinde poz verdiği anlar ise ikon haline gelmiş o dönemde çok konuşulmuştu. Beckham 10 yıl sonra bu kez kendi giyim markası için aynı pozları verdi.

Beckham dalga konusu oldu "bunu sana zorla mı yaptırdılar" - Sayfa 2

Moda sektöründe onuncu yılını kutlayan Victoria Beckham 10 yıl öncesine ait ikonik bir kampanya olan bu pozları yeniden gündeme getirdi. Takipçileri tarafından hem beğenildi hem alay konusu oldu.

Beckham dalga konusu oldu "bunu sana zorla mı yaptırdılar" - Sayfa 3

Victoria Beckham yazılı çantalarla poz veren Beckham, kampanyası için, 'Bu sezon markamın 10. yıl dönümünü kutlanıyor! Marc Jacobs, on yıl önce bir alışveriş çantasından çıkmamı sağladığında, moda endüstrisine yolculuğumun başlangıcıydı. Umarım hikayemi paylaşarak moda ile ilgilenen diğer insanlara ilham veririm ve onları sıkı çalışırlarsa hayallerinin gerçekleşeceğine inandırım' notunu düştü.

Beckham dalga konusu oldu "bunu sana zorla mı yaptırdılar" - Sayfa 4

''Marc Jacobs, on yıl önce bir alışveriş çantasından çıkmamı sağladıktan sonra moda yolculuğum başladı'' diyen Victoria verdiği röportajda şöyle konuşuyor: Bu pozlar, Juergen Teller tarafından komik, ironik ve zekice bir şekilde yakalandı. Ve ilk çıkış koleksiyonumuzu sunmak üzereyken ortaya çıktı. Son on yıldaki hikayeyi, reklamı yeniden gözden geçirmek çok zekice bir hareketti. Marc, çekimi yeniden yaratmak için bana ilham verdi ve Juergen benimle tekrar işbirliği yapmayı kabul etti, ki bu da inanılmazdı.”