Başka biriyle yakanladı Sıla'dan büyük değişim koşar adım kaçtı

Ahmet Kural ayrılığından sonra ilk defa ortaya çıkan Sıla, bir derginin ödül gecesinde katıldı. Daha önce hiç yapmadığı bir hareketi yapan Sıla, gecenin düzenlendiği mekanın arka kapısından kaçtı.

Başka biriyle yakanladı Sıla'dan büyük değişim koşar adım kaçtı - Sayfa 1

Onlar Türkiye'nin en beğenilen çiftiydi kuşkusuz... Bir anda herkesin idolü halin gelen bir çift oluverdiler. Hatta Ahmet Kural Sıla'ya bakıyor fenomenini bile sosyal medyanın diline doladılar... Sürpriz bir şekilde başlayan aşkları evlilik yolunda ilerliyor derken Sıla ve Ahmet Kural ayrıldı. Sıla, Gonca Vuslateri, Kalben ve Pınar Deniz, bir kadın dergisinin düzenlediği ödül gecesine katıldı. Sıla'nın ödül aldığı gecede daha önce hiç yapmadığı o hareket gözlerden kaçmadı.

Başka biriyle yakanladı Sıla'dan büyük değişim koşar adım kaçtı - Sayfa 2

AYRILIK NEDENİ BU BULUŞMA MI? Ayrılık nedeninin oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in eski sevgilisi Okan Can Yantır olduğu konuşuldu. Daha sonra bu kare ortaya çıkıtı ve akıllara Sıla ile Ahmet Kural kıskançlık krizi yüzünden mi ayrıldı soruları geldi. Ancak Sıla'nın menajeri bu iddiaları yalanladı.

Başka biriyle yakanladı Sıla'dan büyük değişim koşar adım kaçtı - Sayfa 3

Ayrılık Sıla'nın Ahmet Kural'ı Instagram'dan takip etmeyi bırakması ile ortaya çıkmıştı. Sanki Ahmet Kural'ın ayrıldıklarından haberi yok gibiydi. Hala Sıla'yı takip etmeye devam ediyordu ve Sıla ile birlikte olan fotoğrafları hesabında duruyordu.

Başka biriyle yakanladı Sıla'dan büyük değişim koşar adım kaçtı - Sayfa 4

Düne kadar Ahmet Kural Sıla'yı takip etmeye devam ediyordu ancak o da dün Sıla'yı sildi. Ahmet Kural'ın bu hamlesi artık bit geri dönüşün olmadığının da işareti olmuş oldu. Şimdi herkes bu çiftin neden ayrıldığını merak ediyor.