HABER / MEDYA

Babamın Günahları dizisi geniş analiz oyuncu kadrosu ve konusuna bakın

Babamın Günahları Star Tv'de 10 Ocak yani bu akşam ekrana gelecek. Diriliş Ertuğrul'a rakip olacak olan Babamın Günahları birinci bölüm fragmanı heyecan uyandırdı. Peki Babamın Günahları konusu ne oyuncuları kim? Babamın Günahları geniş analizine gelin yakından bakalım.

Star Tv, Diriliş Ertuğrul'u yenmek için yeni dizisi Babamın Günahları'nı bugün ekranlara getiriyor. Heyecanla beklenen Babamın Günahları'nın oyuncu kadrosu şimdiden konuşulmaya başlandı. Babamın Günahları ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Babamın Günahları dizisi başrolleri ile izleyicisini heyecanlandıracak. Yapımı Evrensel Filimcilik A.Ş tarafından düzenlenen Babamın Günahları adlı dizi yeni bölümü ile bu hafta ekranlarda olacak. Peki, Babamın Günahları dizisi neyi konu ediniyor? Babamın Günahları hangi kanalda, hangi gün yayınlanacak? İşte, Babamın Günahları dizisi 1. bölüm fragmanı ve tüm detaylar...

BABAMIN GÜNAHLARI KONUSU NE? Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.

BABAMIN GÜNAHLARI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Babamın Günahları oyuncu kadrosunda, Kadir Doğulu (Ozan), Melisa Sözen (Yeşim), Mustafa Uğurlu (Ferruh), İsmail Demirci (Reha), Sezin Akbaşoğulları (Melike), Mehrnoush Esmaeilpour (Feride), Gökçen Bilge Çiftçi (Zeyno) yer alıyor.

Yorumlar