YAZARLAR

Ay Yay burcunda ilerliyor

Çevremizdeki kavramları daha fazla idealize edebiliriz. Büyük düşüncelere öncelik vermemiz mümkün. Ufak tefek rutin işler bugün programımızda fazla yer almayabilirler.

Bugün 9 Kasım Cuma... Venüs günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay güne iyimser ve rahat enerjilerveriyor. Sabah saatlerinde keyif ve rahata düşkünlük öne çıkabilir.Yabancı kültürler, seyahat ve spor gibi konularlailgilenebiliriz.

Terazi burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Mars arasındaetkinleşen üçgen açı özel ve sosyal ilişkileri güçlendirirken,karşı cinsel ilişkilerde heyecan ve yakınlaşmalar yaratabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Yay burcunda Merkür ile birleşecek.İletişim ve zihinsel kavramlar hareketlenebilir. Çevremizdekikavramları daha fazla idealize edebiliriz. Büyük düşüncelereöncelik vermemiz mümkün. Ufak tefek rutin işler bugün programımızdafazla yer almayabilirler.

Akşam saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile dik açıyapacak. Hayal gücümüz ve yaratıcılığımız artabilir. Bu da yakınilişkilerimizde gerçekdışı beklentiler içerisine girmemize yolaçabilir. Her şeyi olduğu gibi görüp kabul etmeliyiz veçevremizdeki kişilerden veremeyecekleri şeyleri beklememeliyiz.

Yorumlar