BIST 1.524
DOLAR 7,46
EURO 9,04
ALTIN 437,81

ATV'nin dizisi fitili ateşledi o sahne büyük tartışma yarattı!

ATV'nin en iddialı ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Ağlama Anne 9. bölümü ile ekrana geldi. Dizideki bir sahne ise izleyiciyi ikiye böldü... Doğuran mı yoksa büyüten mi annedi?

ATV sezona en iddialı başlayan kanallardan biri oldu. Neredeyse her gün prime time'da farklı bir dizi yayınlayan ATV'nin bu başarısı reytinglere de yansıdı. Paza akşamları ise diğerlerinden konusu ve oyuncu kadrosuna ile sıyrılan dizi Ağlama Anne oldu.

Başrollerinde Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin ve Selim Bayraktar gibi başarılı oyuncuların olduğu dizi Ağlama Anne son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. 9. bölümde ekranan taşınan bir sahne ise sosyal medyada izleyiciyi ikiye böldü.

PEKİ İZLEYİCİYİ İKİYE BÖLEN SAHNE NEYDİ: Zeynep’in kaçırıldıktan sonra bulunmasıyla annesi bildiği Damla’ya ve babası Adnan’a olan öfkesi dinmez.Ailesine tepki olarak teyzesi sandığı Alev’in yanında kalma kararı verir.

Bu durum karşısında Alev ile Damla bir kez daha karşı karşıya gelir. Alev babası Damla'yı şikayet eder ve ortalığı karıştıracak şu açıklamayı yapar; “Doğurmadığı çocuğa annelik, başkasının kocasına kadınlık yapıyor” . Bu sözlerle kardeşine büyük bir darbe vuran Alev, bununla da yetinmez. u durum, Alev ve Damla’yı karşı karşıya getirirken, Alev, babasına Damla’yı şikayet etti ve Tüm bu olanlardan habersiz, yıllarca babasını kendisinden saklayan ve olanları anlayamayan Zeynep ise darmadağın oldu.