ATV daha başlamadan o diziyi sildi mi! Öyle bir gün seçti ki...

İddialı dizilerin yer aldığı ATV'nin yeni sezonda en çok beklenen dizilerinden biri de Can Kırıkları oldu. Dizi güçlü oyuncu kadrosuyla eylül ayında ekranan gelecek.

ATV yeni sezona çok iddialı bir dizi ile başlayacak. Tanıtımı günler öncesinden başlayan ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Can Kırıkları daha başlamadan yayın günü olay oldu. ATV diziyi pazartesi günü yayına verecek yani en iddialı dizilerin olduğu gün.

Can Kırıkları dizisinin başrollerde Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit ve Hande Doğandemir bulunuyor. Dizinin yan rollerinde ise Hazar Motan, Özgür Çevik, Alican Yücesoy gibi usta isimler var.

Polisiye dram türündeki yapımın büyük bir beğeniyle izlenmesi bekleniyor. Ancak ortada ciddi bir engel var. Dizi hayranları engel olarak atv’nin diziyi yayınlamayı planladığı güne takılı kaldı.

Dizinin pazartesi günleri ekrana getirilmesi bekleniyor. Ancak izleyiciler bu duruma ciddi şekilde tepkili. Söz, Çukur, Yasak Elma gibi 3 önemli dizi geçen sezondan geldi. Ege’nin Hamsisi TRT1 ve Koca Koca Yalanlar da Kanal D’nin komedi konseptinde seyirci çekmek istediği bir dizisi