Aslı Enver'in bu fotoğrafı sizi şoke edecek sargılar içerisinde mi?

Aslı Enver'in bu fotoğrafı sizi şoke edecek sargılar içerisinde mi?

İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteri ile son günlerde adından bolca söz ettiren güzel oyuncu Aslı Enver'in eski fotoğrafları ortaya çıktı. Aslı Enver'in şuan ki halinden çok daha değişik olan karelerde bir şey dikkat çekiyor.

Aslı Enver'in bu fotoğrafı sizi şoke edecek sargılar içerisinde mi? - Sayfa 1

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteri ile adından söz ettiren Aslı Enver, güzelliği ile de ülkenin en çok konuşulan ve takdir edilen kadınlarından biri malumunuz. Güzel oyuncu Aslı Enver'in eski fotoğrafları ortaya çıktı. Ve bu fotoğraflar sizi çok şaşırtacak...

Aslı Enver'in bu fotoğrafı sizi şoke edecek sargılar içerisinde mi? - Sayfa 2

ASLI ENVER KİMDİR? Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur. Bir abisi bir kız kardeşi vardır. Tekstilci Babası bir Kıbrıs Türk’üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye'den Londra'ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra’da okudu. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Aslı Enver'in bu fotoğrafı sizi şoke edecek sargılar içerisinde mi? - Sayfa 3

Pera Güzel Sanatlar Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında “Hayat Bilgisi” adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlayan “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırdı.

Aslı Enver'in bu fotoğrafı sizi şoke edecek sargılar içerisinde mi? - Sayfa 4

Aslı Enver, 2007 – 2011 yılları arasında "Kavak Yelleri" adlı dizide İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı. 2012 yılında yine baş rolde “Suskunlar” dizisinde oynadı. 2013 yılında da “Kayıp” dizisinde ve “Tamam Mıyız?” sinema filminde oynadı.