BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,44
ALTIN 459,59

Aşkı için kural bile bozdu! Ünlü çiftten bomba karar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz bir ay önce aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen ikiliden Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Fikret Orman’la Özlem Kaymaz'dan yeni haber var.

BEŞİKTAŞ Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'la 3 haftadır aşk yaşadığı Özlem Kaymaz cephesinden güzel haber var. İki kızının annesi Sedef Orman'la 20 yıllık evliliğini 2012'de bitirdikten sonra adı yabancı güzellerle anılan Orman, iddiaya göre 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz'la ilişkisinde ciddi bir adım atmaya karar vermiş.

ÖNCE GÖCEK'TE MAVİ TUR: İlişkinin başlarında Orman'ın lüks yatıyla mavi tura çıkan Kaymaz'a Hollandalı eski eşinden olan çocukları da eşlik etti. Çıktıkları mavi turda fotoğraf paylaşmaktan kaçınan ikiliden Kaymaz, daha sonra Fikret Orman'ın Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Bodrum Beach Resort'ta arka arkaya paylaşım yapmıştı. Deniz kenarından ve otel odasından paylaşım yapıp altına 'huzur' yazan 44 yaşındaki eski mankenin bu hamlesi de Beşiktaş Başkanı Orman'la çıkan aşk dedikodularını doğrular gibiydi.

EL ELE PARTİYE KATILMIŞLARDI: Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda düzenlenen bir doğum günü partisine el ele katılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz haftalarda birliktelikleri el ele katıldıkları Esra Erol’un doğum gününde anlaşılmıştı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI: Fikret Orman’ın yeni sevgilisini, dede toprağı olan Artvin’e götürdüğü ortaya çıktı. Kocabey, Meseli, Şavsat’ta doğa ile iç içe tatil yapan ikili çok mutlu. Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını cümle aleme duyurdu.