HABER /  MEDYA

Aşk ve Mavi 53. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Aşk ve Mavi 52. yeni bölüm yayınlandı. Herkes 53. yeni bölüm fragmanını merakla beklemeye başladı. 16 Şubat 2018 Cuma akşamı ATV'de ekrana gelecek Aşk ve Mavi'nin 53. yeni bölümünde neler olacak? İşte Aşk ve Mavi 53. yeni bölüm fragmanı...

ATV ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi, yayınlanan son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı.Herkes 53. bölümde neler yaşanacağını da merakla beklemeye başladı. Peki 16 Şubat 2018 Cuma akşamı ekrana gelecek Aşk ve Mavi'nin 53. yeni bölümünde neler olacak? 

AŞK VE MAVİ 52. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Mavi, Faysal'dan Ali'yle ilgili şikayetini geri almasını isteyecekken Ali gelir. Kocasının salıverildiğini gören Mavi çok sevinir ancak Ali, Mavi kendisini dinlemeyip Faysal'dan yardım istemeye gittiği için çok kızgındır. İkili kavga ederler. Mavi evi terk edip annesinin gecekondusuna yerleşir.

Safiye arkadaşı Seher'in ön ayak olmasıyla pazarcılığa başlar. Refika komadan çıkar. Son yaşanan olayların hiçbirini hatırlamamaktadır. Doktorun stresten uzak durması gerek tavsiyesiyle Göreçkiler fakirleştiklerini Refika'dan saklamaya karar verirler. Refika'ya hala zenginlermiş gibi rol yaparlar. Mavi'ye aşık olduğunu fark eden Faysal, kızı Ali'den koparmak için Pembe'den yardım ister. Pembe Faysal'a yardım etmek için kolları sıvar. Hasibe ise İsmet'i eve döndürmenin yollarını aramaktadır. İsmet, Pembe'ye öyle bir oyun oynar ki kız bütün Ürgüp'e rezil olur. İsmet'i boşanmaktan vazgeçiremeyen Pembe, intikam için tüm Göreçkiler'i şoke edecek bir şey yapar.

AŞK VE MAVİ 53.YENİ BÖLÜMÜ FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
ABD'nin kara listeye aldığı Türk! DEAŞ'ın paravan şirketi...
Arka Sokaklar 469. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Şehidimizin babasının yaptığı başvuru yürek burktu
Payitaht Abdülhamid 38. bölüm fragmanı son bölümde neler oldu?
Siirt'te yürek yakan haber: 1 polis şehit
16 Aralık evde bakım parası güncel liste 40 ilde yattı
Yorumlar