Asena Atalay'dan bomba açıklama Caner çok kızacak

Asena Atalay kimdir Caner Erkin'den neden boşandı? Asena Atalay Berkay sevgili miydi Caner Erkin'i aldattı mı? Caner Erkin Şükran Ovalı bu duruma ne diyor tüm detaylar internethaber'de.

Olay kadın Asena Atalay dün Renkli Sayfalar programına katıldı. Lerzan Mutlu'nun sunmaya başladığı Renkli Sayfalar programına son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Asena Atalay konuk oldu. Eski eşi Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile evlenmesinin üzerine icra davası başlatan Asena Atalay konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı. Caner Erkin'in evlendiğinden beri oğlu Çınar'ı görmediğini söyleyen Asena Erkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eski eşi Caner Erkin hakkında oğulları Çınar’ın özel masraflarını karşılamadığı gerekçesiyle 451 bin liralık icra takibi başlatan, ardından evlilikleri döneminde edinilen malların paylaşımı için ikinci bir dava açan Asena Atalay konuştu.

Dün Kanal D’de yayınlanan “Renkli Sayfalar”a katılan Asena Atalay, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atalay, ilk olarak eski eşi Caner Erkin’in oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesini hazmedemediği, kıskandığı için bu tür taleplerde bulunduğu iddiasına yanıt verdi: “Biz boşandık. O 28 yaşında, ben 27. İkimizin de hayatında biri olacak tabii. Yeniden çocuğu da olabilir. O da çocuğumun kardeşi olur, bir bakıma benim çocuğumdur. Başlarına bir şey gelse, ona da ben bakarım.

"ÇINAR, CANER ERKİN'İN EVLENDİĞİNİ BİLMİYOR" Neden kıskanayım, düşman olayım? Sonuçta evliliğimiz bitmişti. Sadece uyanmam biraz geç oldu. Bu saatten sonra benim için sadece Çınar’ın psikolojisi önemli. Bu arada Çınar, babasının evlendiğini bilmiyor. Boşandıktan sonra babası hiç almadı. Çok az görüyor. 1,5 ayda bir. Oysa evliyken çok düşkündü oğluna.”