BIST 1.153
DOLAR 8,18
EURO 9,66
ALTIN 501,46

Asena Atalay'a mahkemeden tokat gibi ret!

Asena Atalay ile Caner Erkin arasında savaş devam ediyor. Caner Erkin'in kendisini kandırdığını iddia eden Asena Atalay, Erkin'in servetinin yarısını istemişti. Asena Atalay'ın bu talebine mahkemeden ret yanıtı geldi.

Asena Atalay ile Caner Erkin arasında sular durulmuyor, durulacak gibi de görünmüyor. Asena Atalay, Caner Erkin'in kendisini boşanma süresince mal varlığı konusunda kandırdığını iddia ederek, Caner Erkin'in servetinin yarısını talep etmişti. Bu talepe mahkemeden yanıt geldi. Gelen yanıt Asena Atalay'ın pek hoşuna gidicekmiş gibi görünmüyor.

Futbolcu Caner Erkin ve Asena Atalay, geçen yıl Ocak ayında İstanbul 2. Aile Mahkemesi'nde anlaşarak boşandı. 6 yaşındki çocuklarının velayeti de annede kaldı.

Mahkeme, tarafların imzaladığı tarihsiz boşanma protokolünü tasdik etti. Ancak Caner Erkin'in 2 Ocak'ta oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesinin ardından Asena Atalay, eski eşine kendisi ve oğlu için nafaka ödemediği iddiasıyla 120 bin ve 461 bin liralık iki icra takibi başlattı.

Asena Atalay, Caner Erkin'in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle, evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için dava açtı.