BIST 4.956
DOLAR 20,71
EURO 22,22
ALTIN 1.303,81
MEDYA

Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban depremi! Kara haberi aldı

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar'ın son bölümünde Hüsnü Çoban şoku yaşandı. Yorgunluklarının ve burnundan gelen kanların nedenini anlayamayan Çoban, hastaneye gidince acı haberi aldı.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Arka Sokaklar'da sevilen karakterlerden Hüsnü Çoban'a tiroid kanseri teşhisi konuldu.

Haziran ayında sezon finali yapacak olan Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde Hüsnü Çoban şoku yaşandı. Hüsnü, yorgunluklarının ve burnundan gelen kanların nedenini anlayamaz. Ekibe yıllarca hekim olarak hizmet etmiş olan kişiye derdini anlatır. Kapsamlı bir kontrolden geçmek istediğini söyler.

KAN TAHLİLİ YAPILDI, DURUM CİDDİ: Ses kısıklığının da olduğunu söylemesi hocayı endişelendirir. Hoca onu tanıdığı bir doktora götürür. Kan tahlillerinde sıkıntılı bulgular elde edilir. Boynundaki kitle ise, hastalığının ne kadar ciddi olduğuna işarettir.

TEK DERDİ AİLESİ: Doktor, tiroid bezlerinden biyopsiile parça alınmasına karar verir. Sonuçlar Hüsnü'yü yıkar. Hüsnü, tiroid kanserine yakalanmıştır. Şimdi bu hastalığı ailesine nasıl anlatacağını düşünür. Ölme ihtimali karşısında çocuklarını yalnız bırakacağını düşünerek büyük üzüntü yaşar. Bu sırada ailesi ona sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemiştir. Hüsnü, en mutlu olacağı günde aldığı bu kara haber sonrasında ne yapacağını düşünür.

Sitene Ekle