GÜNCEL

Aracıyla kasırganın içine girdi

Almanya'nın Schwalmtal kentinde kaydedilen görüntü kasırganın geliş anını gösterdi.

Batı Almanya'da pek çok bölgeyi etkileyen Kasırga, bir çok evde hasar bırakmış, yaşayan bölge halkı zor durumda kalmıştı. O kasırgaya ait bir görüntü de sosyal medyadan paylaşıdı. Aracıyla yolda ilerleyen bir sürücü, kasırgaya denk geliyor ve yolda ilerliyor.

Bir anda kasırganın içine giren aracıyla ilerlemeye çalışan adam o anları da kaydedip sosyal medya hesabından paylaşıyor. İşte o görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar