Arabada basılanlar öpüşürken yakalananlar! İşte eşlerini aldatan ünlüler

Arabada basılanlar öpüşürken yakalananlar! İşte eşlerini aldatan ünlüler

Türk magazin basınının tozlu rafları ünlülerin aldatma ve aldatılma haberleriyle doludur. Tamer Karadağlı'dan tutun Haluk Bilginer'e kadar birçok ünlü ismin eşini aldattığı haberleri basına yansımıştı. Peki başka hangi ünlüler eşlerini aldattı ? İşte eşini aldatan ünlüler...

Arabada basılanlar öpüşürken yakalananlar! İşte eşlerini aldatan ünlüler - Sayfa 1

Birileri aldattı birileri aldatıldı. Onlar sırtlarındaki hançeri en yakınlarından yediler. Onlar büyük umurtlarla hayatlarını birleştirdikleri insanlardan en büyük ihaneti gördüler. Aldatılma haberleri yaşandığı dönemde magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sizler için eşlerine ihaneti yaşayan ünlü isimleri derledik. İşte magazin basının tozlu raflarındaki yerini almış aldatan ünlüler..

Arabada basılanlar öpüşürken yakalananlar! İşte eşlerini aldatan ünlüler - Sayfa 2

Şarkıcı Nadide Sultan, uğruna göğüslerini bile küçülttürdüğü, 2005 yılında evlendiği eşi Murat Sakaryalı'dan 2006 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.Nadide Sultan Murat Sakaryalı kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığı için boşanma davası açmıştı. Hatta ayrılmak istediği için eşinin kendisini tehdit ettiğini de ileri süren Nadide Sultan, eşinden tam da Sevgililer Günü'nde boşandı.

Arabada basılanlar öpüşürken yakalananlar! İşte eşlerini aldatan ünlüler - Sayfa 3

Nadide Sultan bu olaydan bir yıl sonra Trabzonsporlu futbolcular ve eşlerinin de katıldığı özel bir gecede sahne aldı. Şarkıcı şarkı arasında insanın sevdikleriyle birlikte olmasının çok güzel bir şey olduğunu söyleyerek "Buradan sizleri görünce nasıl kıskandım anlatamam. Benim bir sevgilim bile yok. Ama olsun ben de geçen sene tam bugün boşanmıştım. Hiç olmazsa bunu kutluyorum'' diye konuşmuştu.

Arabada basılanlar öpüşürken yakalananlar! İşte eşlerini aldatan ünlüler - Sayfa 4

Bir gece gazeteciler Kaya Çilingiroğlu'na "Ferrari'niz hayırlı olsun" der. Kaya Çilingiroğlu ise yanlış anlayıp, "Siz Feraye'yi nereden biliyorsunuz?" diye cevap verir. Ve o an Kaya Çilingiroğlu'nun eşi Hülya Avşar'ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı ortaya çıkar. Hülya Avşar hemen boşanır. Kaya Çilingiroğlu Feraye ile evlenir. Ama onların evliliği de fazla uzun sürmez.