BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39

Apar topar fişi çekildi! Show TV o programa acımadı

Uzun yıllar Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan 'Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu' programının apar topar fişi çekildi.

Show TV ekranlarının uzun soluklu programlarından 'Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu' için apar topar final kararı alındı. Anadolu'nun yüzlerce yıllık eşsiz tadlarını; il il, ilçe ilçe, köy köy gezip izleyici ile buluşturan programın son bölüm tarihi de netleşti.

Buna göre; 'Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu' 10 Şubat Pazar günü saat 13.00’te son kez ekrana gelecek. Bu ani kararın nedeni hakkında henüz kanal ve Başyayla'dan bir yanıt gelmezken ünlü sunucunun özel hayatı da merak konusu oldu. İşte ekranlarda olduğu kadar özel hayatında da enerjik ve neşeli olan Turgay Başyayla'nın eşi, çocukları ve yaşam öyküsüne dair merak edilenler...

Sunuculuğunun yanı sıra sesiyle de hayranlarını büyüleyen Turgay Başyayla, 1976 yılında Zonguldak'ta dünyaya gelmesine rağmen aslen Çankırılı. İlköğretim ve Ortaokul eğitimini Çankırı’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Başyayla, Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler bölümü’nü başarılı bir şekilde bitirdi.

Hem şarkıcılık hem sunuculuk yapan Turgay Başyayla, 2000 yılında çıkardığı Nazlıcan isimli albümüyle tanınmaya başladı. Ardından Türkiye'de bir çok konsere imza attı.