Antalya'da ev sahibine korkunç tuzak! Uyandığımda...

Antalya'da ev sahibine korkunç tuzak! Uyandığımda...

ANTALYA 'da akılalmaz bir olay yaşandı. 66 yaşındaki ev sahibinin, çıplak fotoğraflarını çekip şantaj ve tehdit ederek 150 bin lirasını alan kadın, gözaltına alındı.

Antalya'da ev sahibine korkunç tuzak! Uyandığımda... - Sayfa 1

ANTALYA 'da 66 yaşındaki ev sahibinin, çıplak fotoğraflarını çekip şantaj ve tehdit ederek 150 bin lirasını alan kadın, gözaltına alındı. 66 yaşındaki C.Ç., Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği'ne gelerek gasp ve şantaja maruz kaldığını söyledi. Çeşitli tarihlerde şüphelilere 150 bin TL ile otomobilini verdiğini söyleyen C.Ç., son olarak dairesinin istenmesi üzerine polise giderek şikayetçi oldu.

Antalya'da ev sahibine korkunç tuzak! Uyandığımda... - Sayfa 2

FOTOĞRAFLARI AİLESİNE GÖNDERMEKLE TEHDİT ETTİ: C.Ç., Kepez ilçesi Habipler Mahallesi'nde bulunan dairesindeki kadın kiracısı D.S.'nin, kira borcunu ödemek için evine çağırdığını, alkol aldıklarını ve kendisinin uyuduğunu söyledi.

Antalya'da ev sahibine korkunç tuzak! Uyandığımda... - Sayfa 3

Uyandığında üzerinde sadece iç çamaşırı bulunduğunu ve tanımadığı kişiler tarafından darbedildiğini belirten C.Ç., cebindeki 500 lirasının zorla alındığını ve fotoğraflarının çekildiğini söyledi. C.Ç., fotoğrafların ailesine gönderileceği ve sosyal medyada paylaşacağı yönünde tehdit edilmesi üzerine, şüphelilere çeşitli tarihlerde 150 bin lira verdiğini ileri sürdü