Anneden kan donduran itiraf: Oğlum 4 yaşındaki kızımı bıçaklayarak öldürdü!

Anneden kan donduran itiraf: Oğlum 4 yaşındaki kızımı bıçaklayarak öldürdü!

Charity Lee, küçüklüğünde annesinin, babasını öldürmesiyle zor zamanlar geçirmiş bir kadın. Bu olay üzerine uyuşturucu bağımlısı olan kadın zor da olsa toparlandı ancak doğurduğu çocukları tarafından hayatı zindan oldu. İşte kan donduran hikaye...

Anneden kan donduran itiraf: Oğlum 4 yaşındaki kızımı bıçaklayarak öldürdü! - Sayfa 1

Annesinin, babasını öldürmesi üzerine zor günler geçiren Charity, kendisini toparladıktan sonra bir kız ve bir erkek çocuk sahibi oldu. İlk çocuğu erkek oldu ve adını Paris koydu. Paris'ten dokuz yıl sonra yine hamile kaldı. Bu kez kızı Ella'yı dünyaya getirdi. Ancak Charity, oğlunda bir takım gariplikler olduğundan şüpheleniyordu.

Anneden kan donduran itiraf: Oğlum 4 yaşındaki kızımı bıçaklayarak öldürdü! - Sayfa 2

İki çocuğunun arasındaki en büyük fark Paris'in daha içe kapanık ve utangaç olması, Ella'nın ise fişek gibi, dışa dönük, inatçı ve iddialı olmasıydı. Paris Ella'yı çok seviyor gibi görünüyordu ve Ella da Paris'e tapıyordu. Paris hakkında anne Charity, "Çoğunlukla sessizdi, her çocuk gibi onun da bazı haşarılıkları oluyordu ama büyük bir kaygı yaratacak bir şey olduğunu söyleyemem." şeklinde konuştu.

Anneden kan donduran itiraf: Oğlum 4 yaşındaki kızımı bıçaklayarak öldürdü! - Sayfa 3

ANNE UYUŞTURUCUYA TEKRAR BAŞLADI Charity yıllarca uyuşturucudan uzak durmayı başarmıştı ama bağımlılığın boyunduruğundan kurtulamamıştı. Paris 12, Ella da üç yaşındayken, altı ay boyunca kokain alışkanlığına geri döndü. Charity bu durumu, "Gerçekten zor bir dönemdi. Öyle 'anne çocuklarına bakmıyor bile' durumu yoktu. Ama sorunlarım olduğu ve eksik olduğum çok açıktı. Paris görevi üstlendi ve Ella'ya daha çok bakmaya başladı." şeklinde anlattı.

Anneden kan donduran itiraf: Oğlum 4 yaşındaki kızımı bıçaklayarak öldürdü! - Sayfa 4

CİNAYET ANI Charity 2005'te yeniden uyuşturucuyu bıraktı ve hayat normale döndü. Her şey yolunda gibi gözükürken 4 Şubat 2007 tarihinde anneyi şoka uğratan bir olay yaşandı. Anne Charity, işe gittiği dönemlerde Paris ve Ella'ya bakıcı bakıyordu. 4 şubat günü Paris, bebek bakıcısını annesi dönmeden önce evine gitmeye ikna etmişti.