DÜNYA

Aniden yere yığılan adama hiç kimse yardım etmedi

Çin'de kaydedilen görüntülerde, caddede yürüyen bir adam aniden yere yığıldı. Yaşlo adama kimsenin yardım etmemesi tepki topladı.

Çin'de yaşlı bir adam işlek bir caddede yürürken bir anda dengesini kaybederek yere yığıldı. Kalabalık caddede yaşlı adama bir kişinin bile yardım etmemesi büyük tepki topladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 2 yorum