HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Amazon'dan İstanbul'a özel aynı gün içinde kargo teslimatı

Amazon'dan yapılan açıklamaya göre, Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen tüm ürünler için geçerli hizmetle pazartesiden cumartesiye sabah saat 10.30'a kadar verilen siparişler İstanbul için aynı gün 17.00-21.00 saatleri arasında teslim edilecek.

Amazon.com.tr müşterileri, yalnızca Amazon.com.tr'nin satıcı olduğu ürünlerde geçerli olan aynı gün teslimat hizmetinden 12,90 TL karşılığında faydalanabilecek.

Amazon.com.tr, İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetini duyurdu. Televizyondan tost makinesine, cep telefonundan kitaba, kahve makinesinden çocuk oyuncaklarına kadar birçok farklı ürün grubunda geçerli aynı gün teslimat hizmetinde minimum sepet tutarı aranmıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Amazon.com.tr Operasyon Direktörü Hakan Karadoğan, Amazon.com.tr'nin açılışından bu yana en büyük önceliklerinden birinin müşteri deneyimi olduğunu belirterek, şunları kaydetti: 

"Müşterilerimiz için teslimat hızının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bugün, yüz binlerce ürünü İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetiyle müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Amazon.com.tr'deki faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz."

ÖNCEKİ HABERLER
Maltepe'de kalan sandıkların sayımı başladı işte son durum
Tuz kullanmayarak kalbi korumanın en kolay 10 yolu
Hasan Cemal için istenen ceza belli oldu
Galatasaray'ın Eljif’ Elmas'ı bedavaya almadığı ortaya çıktı
Kadir Mısıroğlu ne demişti? Atatürk'le ilgili olay sözleri
Nuri Pakdil kaç yaşında öldü hastalığı neydi İbrahim Kalın duyurdu
Yorumlar