BIST 1.511
DOLAR 7,20
EURO 8,77
ALTIN 414,98

Alişan'ın bebeği göründü işte 14 Şubat'i anlamlı kılan bebek

Alişan, önceki gün kucağına aldığı bebeği Burak'ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ve eşi Buse Varol'un sevgililer günününü duygu dolu sözlerle kutladı.

Geçtiğimiz yıl rol aldıkları dizide aşk yaşamaya başlayan ve 6 Mayıs 2018'de nikah masasına oturan Alişan - Buse Varol çiftinin ilk bebeği Burak, önceki gün dünyaya geldi. 4 bin 265 gram olarak doğan Burak bebeğin ve annenin sağlık durumularının gayet iyi olduğu öğrenilirken Alişan'dan da duygu dolu bir paylaşım geldi. 

Doğum, 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirildi. Varol'un doktoru doğumun ardından, "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 bin 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz." açıklamasını yaptı. 

İlk kez babalık heyecanı yaşayan Alişan, sosyal medyada yapılan kötü yorumlara hastane önünde yaptığı bir açıklamayla isyan ederken, ünlü türkücü bugün de 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle duygu dolu bir paylaşım yaptı. 

Instagram hesabından doğumun ardından çekilmiş bir fotoğfarı paylaşan Alişan, fotoğrafın altına şu notu düştü;