Alişan Buse Varol çifti 'çocuk' sorusuna bakın ne yanıt verdi

Çiçeği burnunda evli Alişan Buse Varol çifti önceki gün Ortaköy'de görüntülendi. Bir marketten iftar alışverişi yapan çift muhabirlerin sorularını yanıtladı. Muhabirlerin "çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ikili bakın ne yanıt verdi.

Alişan Buse Varol çifti 'çocuk' sorusuna bakın ne yanıt verdi - Sayfa 1

İFTAR ALIŞVERİŞİ: Önceki gün marketten çıkarken görüntülenen yeni evli çift, Alişan’ın ailesini iftarda ağırlayacaklarını, o nedenle alışveriş yaptıklarını söyledi. Evlilikle ilgili sorular üzerine Buse Varol “Yıllardır beraber yaşayan ev arkadaşı gibiyiz. Bazen gülme krizine giriyoruz” dedi. Çifte çocuk sahibi olmayı düşünüp düşünmedikleri de soruldu. Alişan, “İnşallah gelecek seneye” yanıtını verdi.

16
Alişan Buse Varol çifti 'çocuk' sorusuna bakın ne yanıt verdi - Sayfa 2

Şarkıcı Alişan, oyuncu Buse Varol ile 6 Mayıs'ta Swissotel'de evlendi. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çiftin nikah şahidi oldu. Nikah sonrası çift masaları dolaşarak mutluluklarını davetlilerle paylaştı. Hemen her masadan düğün hediyesi olarak altın alan çifte tören boyunca yaklaşık üç kilo altın takıldığı öğrenildi. Bu altının toplam değeri 540 bin lirayı buluyor.

26
Alişan Buse Varol çifti 'çocuk' sorusuna bakın ne yanıt verdi - Sayfa 3
36
Alişan Buse Varol çifti 'çocuk' sorusuna bakın ne yanıt verdi - Sayfa 4
46