BIST 1.538
DOLAR 7,53
EURO 8,99
ALTIN 409,74

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

1907 Fenerbahçe Derneği'nin başkanlık görevinden istifa ederek Fenerbahçe Başkan adaylığını açıklayan ve dünkü seçimlerde Aziz Yıldırım'a karşı ezici bir çoğunlukla başkan seçilen iş adamı Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

Fenerbahçe'nin yeni başkanı iş adamı Ali Koç Nevbahar Demirağ ile evli. Herkes Ali Koç'un gönlünü çalan Nevbahar Demirağ'ı merak ediyor. Peki kimdir bu Nevbahar Demirağ aslen nereli?

Bundan tam 13 yıl önce Ali Koç, çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ dünyaevine girdi. Herkes o zaman Ali Koç'un kalbini çalan kadının kim olduğunu merak ederken şimdi çiftin 2 çocuğu bulunuyor. Gelin hep birlikte herkesin merak ettiği hayata bakalım.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Çiğdem Simavi’nin küçük oğlu, Koç Holding Bilgi Grubu Başkanı Ali Koç, tartışmasız Türkiye’nin en gözde bekarıydı. Gösterişten uzak bir yaşam süren Ali Bey gece hayatından, eğlenceden oldum olası uzak durdu.

Herkesin ilgisini çeken Ali Koç, 2005 yılında çocukluk arkadaşı Nevbahar Demirağ ile dünyaevine girdi. Bir anda gündeme oturan Nevbahar Demirağ Koç hala magazinden ve cemiyet hayatından uzak bir hayat yaşıyor. Peki kimdir bu Nevbahar Demirağ?