BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.164,91
MEDYA

Ali Eyüboğlu'ndan bomba Gülben Ergen açıklaması

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında Asım Bayram cinayetinin zanlısının verdiği ifade sonrası gündeme bomba gibi düşen Gülben Ergen ile ilgili bir açıklamada gazeteci Ali Eyüboğlu'ndan geldi.

Youtube kanalında İlkay Buharalı ile Magazin Noteri programında gündeme gelen konular ile çarpıcı açıklamalar yapan Ali Eyüboğlu yaklaşık 2 haftadır gündemde olan Gülben Ergen ile çarpıcı açıklamalar yaptı. Gülben Ergen ise bu iddialar karşısında bakın nasıl tepki verdi.

Gazeteci Ali Eyüboğlu cinayet azmettiricisi suçuyla gündeme bomba gibi düşen Gülben Ergen ve o dönem aşk yaşadığı Erol Evcil hakkında bildiklerini bir bir anlattı. Eyüboğlu şu açıklamaları yaptı: " Nesim Malki öldürüldükten sonra Erol Evcil'e yapılan gözaltı gerekçesinden sonra Gülben Ergen'i İstanbul polisi 3 gün sorguladı. Kulak zarını patlatıp patlatmadıklarını bilmiyorum sorsan bunu Gülben söyler mi sanmıyorum. Ama 3 gün sorguladıklarını Osman Yağmurdereli rahmetlinin medya fotoğraf çekmesin görüntü almasın diye Gülben Ergeni'i üç gün sonra emniyetten kaçırdığını biliyorum. Şu bir gerçek ki Gülben Ergen o dönemde Mali polisin göz hapsindeydi. Gülben Ergen'in bir sene çok vergi verip diğer sene az vergi vermesinin altında şu yatıyor olabilir. Erol Evcil'den ona bir şey alınmış ise Çengelköy'de bir ev ve daire olabilir oradan sana bir vergi çıkıyor. İstersen 10 sene taksitle ödüyorsun istersen de peşin ödüyorsun ondan polisin göz hapsine girmiş olabilir. Gülben Ergen'in o dönem vergi kaçırması para aklama şansı sıfır.Ama bildiğim kadarıyla Erol Evcil ile ilişkileri bittikten sonra Erol Evcil verdiklerini geri aldı."

Sitene Ekle