MAGAZİN

Ali Erkazan'dan 23 yaş küçük sevgilisi Çağlar Kılıç'a evlenme teklifi

Türk sinemasının usta oyuncusu Ali Erkazan, kendisinden 23 yaş küçük Çağlar Kılıç ile Kanal D'deki '2. Sayfa' programına katıldı. Ali Erkazan, 4 yıllık nişanlısına canlı yayında evlenme teklif etti.

Adı daha önce dizi setinde kavgaya karışan Türk sinemasının usta oyuncusu Ali Erkazan, kendisinden 23 yaş küçük Çağlar Kılıç ile Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu. Ali Erkazan, 4 yıllık nişanlısına canlı yayında evlenme teklif etti.

''ONUN GÖZLERİNE BAKIP ŞİİR OKUDUM'': Çağlar Kılıç ile nasıl tanıştıklarını anlatan Ali Erkazan, "Çağlar'ı bir arkadaşın mekanında gördüm. Sonra yemeğe davet ettim. Çıkışta ‘motora bineyim de havam olsun’ dedim. Bacak boyum yetmeyince binemedim. O önden motorla gitti, ben arkadan. O yemekte benim içime bir sıcaklık oturdu. 2 gün sonra onu Ada’ya davet ettim. Gece orada kaldık. Onun gözlerine baka baka şiir okudum.'' dedi.

''8 AY DÜŞÜNDÜ'': Çağlar Kılıç'a bir teklif sunduğunu ifade eden Erkazan, ''Bir teklif sundum. Bana düşüneceğini söyledi. 8 ay düşündü. Ildır’a gittim dizi çekmeye. Onu da çağırdım. Çağlar da düşünmüş, kararını vermiş. Bana göre ilk görüştüğümüz zaman başladık, ona göre ise Ildır’da başlamışız.'' dedi.

'YAŞ FARKINI HİÇ DERT ETMEDİM': Erkazan, ''Ben acele etmesem hala düşünüyordu. Yaş farkını ben hiç dert etmedim. Daha önce de böyle bir ilişkim oldu. Ben hayatımda hiçbir zaman ayrıntılarla ilgilenmedim. Duygular devreye girince ve yaşananlar o problem gibi görünen şeyler kendi kendini eritiyor." şeklinde konuştu.

Sitene Ekle
Yorumlar