Aleyna Tilki'nin babasının başı dertte!

Aleyna Tilki'nin babasının başı dertte!

Aleyna Tilki, son dönemde gerek şarkılarıyla gerek özel hayatıyla sık sık kendinden söz ettiriyor. Genç şarkıcı şimdi de 'babasının evine icra takibi başlatıldığıyla' alakalı olarak gündemde.

Aleyna Tilki'nin babasının başı dertte! - Sayfa 1

Aleyna Tilki, 'Cevapsız Çınlama, 'Sen Olsan Bari' ve 'Yalnız Çiçek' şarkılarının ardından son çıkardığı 'Dipsiz Kuyum' şarkısı ve şarkının çalıntı olduğu iddialarıyla son zamanların konuşulan şarkıcılarından. Bu günlerde sevgilisi ve iş ortağı Emrah Karaduman'la da sorunlar yaşayan ve bunu medyaya da yansıtan Tilki'nin şimdi de ailesiyle alakalı sorunları gündemde.

Aleyna Tilki'nin babasının başı dertte! - Sayfa 2

BABAYA İCRA ŞOKU Milliyet Cadde'den Akif Taş'ın haberine göre, Aleyna Tilki'nin babası Mehmet Tilki'nin kredi borçları nedeniyle evine icra takibi başlatıldı. Mehmet Tilki'nin 2015 yılından kalan 15 bin TL borcu, faiziyle birlikte 25 bin TL'ye yükseldi. İlerleyen günlerde haciz memurlarının, icra için Mehmet Tilki'nin evine gideceği öğrenildi.

Aleyna Tilki'nin babasının başı dertte! - Sayfa 3

BOŞANMIŞLARDI 18 yaşındaki popçunun annesi Havva Öztel ile babası Mehmet Tilki, geçtiğimiz ocak ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Aleyna Tilki'nin babasının başı dertte! - Sayfa 4

'BABASI İLE UZUN SÜREDİR GÖRÜŞMÜYOR' İDDİASI Alınan bilgiye göre; boşanma sürecinin ardından Aleyna Tilki, babası ile uzun süredir görüşmüyor. Aleyna Tilki,geçtiğimiz mart ayında yurtdışı konserine götürmek için babasına business class uçak bileti almış, ancak daha sonra bu bileti ekonomi sınıfına çevirmişti.