YAZARLAR

Akrep burcunda Yeniay doğuyor!..

Yeniay yeni ve taze enerjilerle başlangıçları işaret ettiğine göre bu dönemde Akrep temalarında niyetlerde bulunabilir, girişimler yapabiliriz.

Bugün 7 Kasım Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay yeniay fazında… Yeniay öncesinde geçmiş ayınkonularını gözden geçirip, tamamlayabiliriz. Yeni girişimlerbaşlangıçlar için önümüzdeki haftayı değerlendirmemiz mümkün.

Akrep burcunda ilerleyen Ay 19:02’de Güneş ile birleşecek ve 15°Akrep burcunda yeniay doğacak.

Zodyakta sekizinci evi yöneten Akrep sabit nitelikli ve suelementinden bir burç olarak yoğun, derin ve saplantılı duygular,ruh, beden, ölüm, ölüm ötesi, cinsellik, dönüşüm, psikiyatri,hisseli paralar, kriminal olaylar,  yer altı kaynakları ilebağlantılıdır.

Güçlü dönüşüm enerjileri taşıyan bu yeniay bağımlılıklar vezararlı alışkanlıklardan kurtulmak, hem bedensel hem ruhsal olarakarınmak, şifalanmak için de değerlendirilebilir.

Yeniay yeni ve taze enerjilerle başlangıçları işaret ettiğinegöre bu dönemde Akrep temalarında niyetlerde bulunabilir,girişimler yapabiliriz. Evlilik, aşk, mutlu bir cinsellik, maddipaylaşımlar, nafaka, miras, sigorta, vergi, kredi ile ilgiliistekler, borçlardan kurtulma, iş ortaklığı, eş ve ortaktan gelenparalar, hastalıkların iyileşmesi, şifa, arınma, psikinaliz,ameliyatlar, okült ve ruhsal konular kişisel ve toplumsal alanlardadaha fazla gündeme gelebilir.

Yorumlar