BIST 4.935
DOLAR 18,65
EURO 19,71
ALTIN 1.075,07
HABER /  SEÇİM  /  YEREL SEÇİMLER 2019

AK Parti'de beklenmedik gelişme! Belediye başkan adayı çekildi

ELAZIĞ'ın Maden ilçesinde AK Parti Belediye Başkan adayı Ekrem Kaçar, beklenmedik bir açıklama yaptı ve adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Abone ol

Ekrem Kaçar, 31 Mart yerel seçimleri için Elazığ'ın Maden ilçesinde belediye başkan adayı yapılmıştı. Ekrem Kaçar, adaylıktan çekilme sebebinin sağlık sorunları olduğunu söyledi.

Kaçar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, AK Parti Genel Merkezi'nin takdirleri ile Maden Belediye Başkan adayı olarak isminin açıklandığı günden itibaren, ilçenin AK Parti belediyeciliği hizmetlerine kavuşması için yoğun bir çalışma sürdürdüğünü belirtti. Kaçar bu çalışmalar sırasında sağlık sorunlarının ortaya çıktığını ifade etti.

Kaçar, şunları kaydetti:

-Her zaman bir ferdi olmaktan gurur duyduğum AK Parti'nin bu süreçte yeni bir değerlendirme yaparak daha etkili bir seçim kampanyası yürütecek, ilçemize çok daha başarıyla hizmet verecek bir arkadaşımızı belediye başkan adayı olarak belirlemesini sağlamak adına parti büyüklerimizin de olurlarını alarak, AK Parti Maden Belediye Başkan adaylığından feragat etmiş bulunmaktayım.