BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,26

Ajda Pekkan'ın bikinili pozu olay! Fotoşopu abarttı göbek deliğine bakın

Ajda Pekkan magazin gündemine bikinili fotoğrafındaki göbek deliği detayı ile düştü. Süper starın photoshop kurbanı olduğu düşünülürken farklı iddialar da gündemde.

Her dönem sesi, fiziği ve bitmeyen enerjisi ile gündem olan Süperstar Ajda Pekkan'ın instagrama koyduğu son pozları olay oldu. Ancak asıl bomba fotoğrafa yakından bakınca patladı. Ajda Pekkan'ın bikinili pozunda göbek deliği silinmişti. Peki bu photoshop mu yoksa estetik kazası mı?

FOTOŞOP KAZASI MI ESTETİK KURBANI MI? : Ajda Pekkan'ın instagramındaki bikinili pozu sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kısım bunu vahim bir photoshop kazası olarak görürken, estetik kurbanı olduğu iddiaları da var.

GÖBEĞİNİ GERDİRİRKEN DELİĞİ YOK MU ETTİ: Ajda Pekkan bilindiği gibi bir çok kez estetik oldu. 22 yaşından bu yana defalarca operasyon geçiren süper star, kamuoyunun bildiği kadarıyla 2 kez karın gerdirme ameliyatı oldu. İddialar işte bu ameliyatlara ilişkin. Süper starın estetik kurbanı olabileceği öne sürülüyor. İşin aslı merak konusu olurken Ajda Pekkan henüz bir açıklama yapmış değil.

AJDA PEKKAN KAÇ YAŞINDA : Ajda Pekkan'ın göbek deliğinin olmadığı bikinili fotoğrafı ile yaşı ve estetikleri yeniden gündeme getirdi. 1946 doğumlu olan Ajda Pekkan 72 yaşında.