BIST 4.896
DOLAR 19,18
EURO 20,94
ALTIN 1.220,67
HABER /  MAGAZİN

Ahu Tuğba genelevde

Ahu Tuğba genelevleri dolaşıyor. O genelev bu genelev dinlemiyor geziyor. Peki ama neden?

Abone ol

Ünlü genelev patroniçesi Matild Manukyan'ın hayatını anlatan bir dizide rol alan Ahu Tuğba, gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. 80'lerin seks sembolü olan Tuğba, genelevde dinlediği hayat hikáyelerinden sonra uykularının kaçtığını söyledi.

TÜRK sinemasında 80'li yılların seks sembollerinden biri olan Ahu Tuğba, ünlü genelev işletmecisi Matild Manukyan'ın yaşamını konu alan bir dizinin çekimleri için İstanbul'da genelev dolaştı. Filmlerinde birçok kez fahişe ve uyuşturucu bağımlısı kadın karakterini canlandıran Tuğba, aralarında evlilerin de bulunduğu iki bin kadar kadının fahişelik yapmak için sırada beklediğini söyledi.

Tuğba, kendisini en çok etkileyen hikáyenin ise geneleve 12 yaşında bırakılmış ve tam 48 yıldır burada çalışan bir kadının öyküsü olduğunu söyledi. Genelevde dinlediği hayat hikáyelerinden sonra uykularının kaçtığını söyleyen Ahu Tuğba, "Bu diziyi ailelere ibret olsun diye yapıyoruz" dedi.

Genelevde 60-70 yaşında birçok kadının çalıştığını da gördüğünü söyleyen Tuğba, "Sanırım hap vererek kadınları çalıştırıyorlar" dedi. Flash TV'de yayınlanacak olan "Meçhule Gidenler" isimli dizide Tuğba'ya daha önce birçok filmde beraber rol aldığı Nuri Alço eşlik ediyor.