HABER /  GÜNCEL

Ahmet Çakar'dan U dönüşü

Spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın şike iddialarıyla ilgili açıklamaları Fenerbahçelileri çok kızdıracak...

Ahmet Çakar'ın, dün Trabzon'da katıldığı bir toplantıda söyledikleri gündeme bomba gibi düştü.. Bugün ise Ahmet Çakar bir basın açıklaması yaparak sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

İşte Ahmet Çakar'ın bugün yaptığı açıklama...

"3 Kasım 2011 tarihinde Trabzon’da Spor Toto Süper Ligi 2010-2011 sezonunun şampiyonu ile ilgili söylemiş olduğum sözlerin yanlış anlaşıldığını üzülerek görüyorum. Konuşmamda “Normal şartlar altında Trabzonspor’un şampiyonluğu hayırlı olsun” demiştim. Bu sözlerle sadece Türkiye Futbol Federasyonu’nun Fenerbahçe’yi Şampiyonlar Ligi’ne göndermeme kararının Trabzonspor’u fiilen şampiyon ilan ettiği anlamına geldiğini belirtmek istedim.

Bu görüşlerimin bugün bazı yayın organlarına maksadını aşan bir şekilde yansımış olması beni çok üzmüştür. Devam eden yargı süreciyle ilgili bir konuda açıklama yapmayacağım gibi, hiçbir zaman Fenerbahçe taraftarını yaralayacak bir söz de söylemek istemem. Yanlış anlaşılmaktan dolayı duyduğum derin üzüntüyü tüm spor kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Saygılarımla, Ahmet Çakar"

ŞİRİN KENTİN ŞAMPİYONLUĞU KUTLU LOSUN

ING Bank Kobi ve Ticaret Bankacılığı tarafından düzenlenen ’Ing Bank Bizbize Sohbetler’ toplantısında yaptığı konuşma olay olmuştu. Çakar, "Artık çok net söylüyorum, normal şartlar altında Trabzonspor geçtiğimiz yılın şampiyonudur" şeklindeki sözleri medyada yankı uyandırdı. Çakar, şunları söylemişti:

"Normal şartlar altında Trabzonspor geçen yılın şampiyonudur. Çok net söylüyorum. Artık iddianame hazırlanmak üzere. Eğer bundan sonra sıra dışı bir gelişme yaşanmazsa bu güzel şirin kentin şampiyonluğu kutlu olsun. 2010-2011 sezonun şampiyonu Fenerbahçe olmayacak. Bu bilgiler bana nasıl ulaştı derseniz burası Türkiye. Bir şekilde ulaştı. 15-20 gün sonra hepiniz göreceksiniz."

ÖNCEKİ HABERLER
O hareketin cezası kesildi
O hareketin cezası kesildi
İki büyük yıldız Galatasaray yolunda
İki büyük yıldız Galatasaray yolunda
Tecavüze 'rıza diyen' kanun utansın!
Tecavüze 'rıza diyen' kanun utansın!
Yargıtay hakimi N.Ç. kararını savundu
Yargıtay hakimi N.Ç. kararını savundu
Hafta sonu planınızı bu habere göre yapın
Hafta sonu planınızı bu habere göre yapın
Ayşe Akın kimdir kaç yaşında Ayşe Akın boyu kaç santim?
Ayşe Akın kimdir kaç yaşında Ayşe Akın boyu kaç santim?
Yorumlar 18 yorum