Ağaoğlu'nun 41 yaş küçük eski sevgilisinden bomba itiraf: Ali'yi değil ama...

Ağaoğlu'nun 41 yaş küçük eski sevgilisinden bomba itiraf: Ali'yi değil ama...

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar, ünlü iş adamı ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu'nun 41 yaş küçük eski sevgilisinden bomba itiraf: Ali'yi değil ama... - Sayfa 1

Ali Ağaoğlu'ndan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başlayan, ancak o ilişkisinin de bittiğini itiraf eden Duygusu Gülpınar, Kanal D 2. Sayfa programına konuk oldu. Duygusu Gülpınar iş adamıyla geçirdiği günleri özlediğini belirterek "Onunla yaşadığım günleri özlüyorum. Ali'yi değil ama yaşadığımız günleri özlüyorum" şeklinde konuştu.

Ağaoğlu'nun 41 yaş küçük eski sevgilisinden bomba itiraf: Ali'yi değil ama... - Sayfa 2

3 yıllık birliktelikleri boyunca Ali Ağaoğlu ile aynı evde kaldığını belirten Gülpınar, kendisinden 41 yaş büyük sevgilisi Ali Ağaoğlu ile ilişki yaşadığı dönemde eleştiri odağı olmuştu. Ailesiyle arası bozulan Gülpınar, yeni sevgilisiyle ayrıldığını ve hediye gelen arabayı da geri verdiğini açıkladı.

Ağaoğlu'nun 41 yaş küçük eski sevgilisinden bomba itiraf: Ali'yi değil ama... - Sayfa 3

PARASI OLMASAYDI... Duygusu Gülpınar eski sevgilisi Ali Ağaoğlu'nu para için sevmediğini ve para için özlemediğini dile getirdi.. Duygusu Gülpınar, "Yine beni koruyup kollasaydı, parası olmasaydı yine beraber olurdum.

Ağaoğlu'nun 41 yaş küçük eski sevgilisinden bomba itiraf: Ali'yi değil ama... - Sayfa 4

Yaş farkını hiç hissetmedim. Ali Bey de hissettirmedi. Aynı imkanlara sahip B kişisi olsaydı muhtemelen hiç yaşayamazdım. Ama beni korusa kollasa onu hissetirse yaşardım" dedi.