Acun Ilıcalı'dan 'Ramazan ayı' itirafı

Acun Ilıcalı'dan 'Ramazan ayı' itirafı

TV 8'de ‘Gel Konuşalım’ programına katılan Acun Ilıcalı itiraflarda bulundu. ''Mesela Ramazan ayında mesaiyi 12‘de başlatıyoruz ve saat 4’te mesai bitiyor'' diyen Acun Ilıcalı, ''Yaz aylarında cuma günlerini tatil yapıyoruz'' dedi.

Acun Ilıcalı'dan 'Ramazan ayı' itirafı - Sayfa 1

TV 8 kanalında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programına katılan Acun Ilıcalı itiraflarda bulundu. Ilıcalı: “Ramazan ayında mesaiyi 12‘de başlıyoruz” dedi.

Acun Ilıcalı'dan 'Ramazan ayı' itirafı - Sayfa 2

İş hayatıyla ilgili sorulan bir soru üzerine TV8 patronu Acun Ilıcalı, Yükselişimde motivasyonum huzurlu bir ortamda çalışmak ve bunu sağlamak çok önemli. Çalıştığım yerde gördüğüm eksikleri kendi televizyonumda gidermeye çalıştım.'' dedi.

Acun Ilıcalı'dan 'Ramazan ayı' itirafı - Sayfa 3

''Mesela Ramazan ayında mesaiyi 12‘de başlatıyoruz ve saat 4’te mesai bitiyor'' diyen Acun Ilıcalı, ''Yaz aylarında cuma günlerini tatil yapıyoruz ve yemeklerimiz açık büfe halinde. Aynı zamanda çalışanların spor ve hobilerini gerçekleştirebildiği alanlar da bulunuyor'' ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'dan 'Ramazan ayı' itirafı - Sayfa 4

Yunanistan yatırımlarıyla ilgili bilgi veren Acun Ilıcalı, ''Halklar arasında bir problem olmadı. Gitmeden önce Yunan basınında: 'Bana geçirmeler falan böyle...' dedi.