BIST 114.809
DOLAR 6,87
EURO 7,78
ALTIN 397,77

Acun Ilıcalı Survivor'da Yunus Emre'yi ihraç etti! Kötü sözleri oyuna damga vurdu

Survivor 2020'nin 1 Haziran Pazartesi akşamı ekranlara gelen bölümünde Acun Ilıcalı, Yunus Emre'nin uyarılara gülerek yanıt vermesi sonrası ihraç etti.

TV8'de dün akşam izleyiciyle buluşan Survivor 2020'nin 94. bölümünde gönüllüler takımından Berkan ve ünlüler takımından Survivor Yunus Emre arasında oyun sonrası gergin yaşandı. Tartışmanın gittikçe uzaması üzerine Acun Ilıcalı araya girmek zorunda kaldı. 

Oyun sonrasında Yunus Emre'yi ciddi bir şekilde uyaran Acun Ilıcalı, "Sen burada bir daha küfür kullanırsan çok ciddi yaptırım uygulayacağım sana. Senin ağzından küfür çıkamaz ama sen bunu çok ciddi alışkanlık haline getirdin. Bizde küfür yok. Sen hakaret ediyorsun. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Senin bundan sonra kötü kelime kullanma hakkın yok. Berkan'ın sana karşı sinirlenmesi normal. Sana yaklaşılmıyor mu?" dedi.

"Delikanlılığı git mahallende yap": Yunus Emre ise bu sözlerden sonra gülerek, "Ben kalabalığa yürümeyi seviyorum tek başıma" ifadelerini kullandı. Bu sözler Acun'u daha da kızdırdı. Yunus Emre'ye rest çeken Ilıcalı, "Delikanlılık yapacaksan git kendi mahallende yap.

Burada yaptırmıyoruz kimseye. Burada kurallar var, medeni bir ortamda yarışma yapıyoruz. Artistik yapacaksan, gider yapacaksan kendi mahallende yapacaksın. Bizim mahallede ötmüyorsun. Sen anlattığımdan da bir şey anlamıyorsun. Oyundan ihraçsın. Gidebilirsin" diyerek Yunus Emre'yi yarışmadan kovdu.