BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Acun Ilıcalı Survivor için harekete geçti beklenmedik değişiklik

Geçtiğimiz gün Survivor Türkiye Yunanistan'ın yayından kaldırılacağı haberleri gündeme bomba gibi düşerken, Acun Ilıcalı hem bu konuya açıklık getirdi hem de bir değişikliği açıkladı.

Survivor'un dün yayınlanan bölümünde ve sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Türkiye-Yunanistan formatının yayından kaldırılacağı ve yerine yeni yarışmacılarla Ünlüler-Gönüllüler olarak devam edileceği iddialarına yanıt verdi.

Acun Ilıcalı öncelikle format değişikliği hakkında, “Survivor Türkiye – Yunanistan formatının değişeceği haberi bizi ekip olarak güldürüyor. Haftada 4 gün Survivor ile prime time’da Şubat ayının 1.kanalıyız. İzleyicilerimize teşekkür ederiz.” diyerek iddiaları kesin bir dille yalanlamış oldu.

Ardından sosyal medya hesabından bir oylama başlatan Acun Ilıcalı, bunun sebebini de dün akşam yayınlanan bölümde açıkladı. Yunan yarışmacılar için başlatılan oylamada konuşmaların altyazılı olarak mı yoksa Türkçe seslendirmeli mi yayınlanması gerektiği soruldu.

Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaştığı ankette 'Yunan yarışmacıların röportajlarını 'dublajlı' olarak beğendiniz mi, beğenmediniz mi?' sorusunu takipçilerine sordu. Yapılan anketin sonucuna göre Survivor'da Yunan yarışmacıların konuşmaları altyazılı ya da dublajlı olarak yayınlanacak.