BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29

ABD'yi ayağa kaldıran bu kadının yaptıkları kanınızı donduracak!

41 yaşında 4 çocuk annesi olan Olivia Opre yaptıklarıyla ABD gündemine oturdu. Tüm dünyayı dolaşan Opre'nin seyahatlerinin sebebini öğrenince kanınız donacak!

Tüm dünya 41 yaşındaki Olivia Opre adındaki bu kadını konuşuyor. Dünyayı dolaşan Opre'nin bu seyahatlerinin altında korkunç bir gerçek yatıyor. 4 çocuk annesi olan Opre'nin en büyük hobisi vahşi hayvanları öldürüp onları evinde sergilemek. Opre'nin 100'den fazla hayvanı öldürdüğü ve umyalayıp evinde sergilediği ortaya çıktı. Opre geçtiğimiz sabah ABD televizyonlarında bir yayına salonundan bağlanınca olanlar oldu.

Kadının arkasındaki mumyalanmış hayvanları görenler isyan etti. Opre canlı yayında söyledikleriyle de büyük tepki topladı. Neleri vurduğu sorulunca kadının sözleri şöyle oldu; 'Uzun bir liste var. 6 kıtada avlandım. Bütün Afrika'yı dolaştım yaklaşık 100 türde hayvan avladım."

Canlı yayında hemen arkasında görünen aslanları da kendisinin vurduğunu söyleyen Opre, birçok fotoğrafçının bile giremediğiLiberya gibi ülkelerde de ava çıktığını övünerek anlatıyor.

Ancak canlı yayının ardından TV kanalına eleştiriler peşi sıra geldi.