MEDYA

A Haber muhabiri ile CHP seçmeni arasında bomba diyaloglar

CHP’li seçmenin A Haber muhabirinin 'Bugüne kadar CHP'nin yaptığı bir tane icraat söyler misiniz?'sorusuna cevap verememesi sosyal medyada en çok konuşulan videolar arasında yer aldı.

A Haber muhabiri, 24 Haziran’da oyunu Muharrem İnce’ye vereceğini açıklayan CHP’li seçmene “Bugüne kadar CHP'nin yaptığı bir tane icraat söyler misiniz?” siye sordu. Kadın seçmenin muhabrin sorusuna cevap verememesi dikkat çekti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 21 yorum