BIST 1.503
DOLAR 7,19
EURO 8,78
ALTIN 414,63

6 yıllık küslük Kanal D'de noktalandı! Alişan ile Demet Akalın hüngür hüngür ağladı

Alişan ve Demet Akalın 6 yıllık küslüklerini Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programında gözyaşları içerisinde noktaladı.

6 yıl önce araları açılan ve sosyal medya hesaplarından dahi birbirlerini engelleyen Alişan ile Demet Akalın, Burak bebek sayesinde tekrar barıştı. Akalın, geçtiğimiz günlerde oğlu 'Burak'ı kucağına alan Alişan'ın videosunu beğenerek eski dostuna zeytin dalı uzattı. İkili bugün de Kanal D'de ekrana gelen 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programında gözyaşları içerisinde konuşarak barıştılar. 

Programın sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel, Demet ve Alişan'ı telefonla arayarak 6 yıl sonra ilk kez canlı yayında konuşturdu. Birbirlerinin seslerini duyan Demet ve Alişan, uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı. Videoyu bilerek beğendiği söyleyen Akalın, şunları dile getirdi; 

"Alişan'ı tebrik etmek istedim. Bilerek beğendim. O kadar kilo almış Allah o kızdan razı olsun da bebeği öyle doğurmuş. Allah annesine babasına ailesine bağışlasın. Çok tatlı bir bebek. Fotoğrafın altından olumsuz yorumları görünce Alişan'ın moralini bozulduğunu bildiğim içinde beğendim."

ALİŞAN VE DEMET GÖZYAŞLARINA BOĞULDU: Alişan ise Akalın'ın bu sözleri karışsında "Ben görmemiştim bana biri DM'den yolladı. Ben eli yanlışlıkla çarptı dedim. Biz birbirmizde engelliyiz o yüzden göremedim" Şu an da duygusalım." diyerek gözyaşlarına boğuldu. Alişan'ın ağladığını duyan Akalın da kendine hakim olamadı.