BIST 117.741
DOLAR 6,86
EURO 7,83
ALTIN 399,42

5 ceset bulundu yeni bir tarikat baş gösterdi! Efendi kadınlar ve seks çemberi...

ALMANYA'da geçtiğimiz günlerde peş peşe bulunan 5 ceset, Ortaçağ adetlerine göre hareket eden ve kadınların yönetildiği yeni bir tarikatı ortaya çıkardı.

Bavyera'da bir otel odasında bulunan 3 ceset ve ardından olayın takip edilmesi sonucu bulunan 2 ceset, bir anda tüm Dünya'nın gündemine oturdu. İlk olarakTorsten W. isimli bir adam ile iki kadının cesetlerinin bulunmasının ardından üç kişinin ölümlerinin arkasında, Ortaçağ adetlerini uygulayan tarikat benzeri oluşum bulunduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

Tarikatın lideri olduğu düşünülen 53 yaşındaki Torsten W. ile 33 yaşındaki Kerstin E. isimli kadın, arbalet oklarıyla öldürülmüşlerdi ve odadaki yatakta el ele yatıyorlardı. Aynı odadaki bir diğer cansız beden ise Farina C. isimli kadına aitti. Farina C. ise boynundan okla vurulmuştu. 

Ayrıca otel odasında tarikatın lideri olduğu düşünülen Torsten W. ve Kerstin E.'nin vasiyetleri de bulundu. Herkes bu olayın aydınlatılmasını merakla beklerken Alman polisinin ilk değerlendirmelerine göre Farina C. isimli kadın, istekleri doğrultusunda yataktaki çifti öldürdükten sonra intihar etti.

Ancak olay bu 3 cesetle de bitmiyor. Polis, bu ölümleri, Almanya'nın Wittingen kentindeki iki ölümle daha ilişkilendiriliyor. Alman polisi, geçtiğimiz Pazartesi günü Farina C. isimli kadının yaşadığı evde, 35 ve 19 yaşlarında iki kadının cansız bedenlerini bulmuştu.