BIST 1.061
DOLAR 7,28
EURO 8,58
ALTIN 473,06
HABER /  MİLLİ PİYANGO

23 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'nun 23 Haziran 2018 tarihli 1128. hafta çekilişi Milli Piyango İdaresi'nin Ankara Balgat'taki çekiliş salonunda gerçekleşti. . Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı? Haftanın kazanan numaraları hangileri?

Abone ol

Milli Piyango idaresi tarafından her haftanın cumartesi günü düzenlenen Sayısal Lotoçekilişi bu akşam noter huzurunda Ankara'da yapıldı. Sayısal Loto'nun kazanan numaraları belli oldu. İşte, 23 Haziran Sayısal Loto çekilişinin sonuçları...

23 HAZİRAN 2018 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto'da bugün 1128. hafta heyecanı yaşandı. Bu hafta merakla beklenen çekiliş gerçekleşti ve kazanan numaralar belli oldu. İşte bu haftanın kazanan şanslı numaraları...

Saat 21.15'te başlayan Sayısal Loto çekilişinin şanslı numaraları; 1 - 3 - 10 -  19 - 24 - 42

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Oynamak istediğiniz kolon sayısını görevliye söyler ve kolonların otomatik olarak doldurulmasını sağlarsınız. Bundan sonra yapacağınız tek şey, ücretini ödeyip biletinizi teslim almak olacaktır. Sayıları kendiniz belirlemek istiyorsanız, boş kupon alıp seçtiğiniz sayıların üzerlerini kalemle işaretlemeniz gerekir. 1′den 49′a kadar olan sayıların içinden sizin belirleyeceğiniz 6 adedini seçmek suretiyle toplamda 3, 4, 5 ya da 6 adet doğru tahminde bulunmaya çalışırsınız.

İkramiyeler 3′den fazla doğru tahminde bulunan katılımcılar arasında paylaşılır. Seçtiği altı adet sayıdan altısı da çekilişte çıkan katılımcılar büyük ikramiyeye hak kazanırlar. Büyük ikramiye milyon liranın üzerindedir.

ÖNCEKİ HABERLER
Recep Tayyip Erdoğan ne kadar oy aldı? Oy oranı 24 Haziran Seçimi son durum
Genel Sağlık Sigortası prim borçlarıyla ilgili düzenleme
Doğu Perinçek ne kadar oy aldı? Oy oranı 24 Haziran Seçimi son oy durumu
Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem ince, Meral Akşener oy oranı 24 Haziran
Selahattin Demirtaş ne kadar oy aldı? Oy oranı 24 Haziran Seçimi son güncel haber
Siirt'te üretilen 'Bıttım'a Türkiye'den yoğun talep Koronavirüs satışları patlattı
Yorumlar