HABER /  GÜNCEL

21 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları

Büyük heyecanla beklenen Şans Topu sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Şans Topu çekilişi ile birlikte belli oldu. İşte 21 Şubat Şans Topu sonuçları ve ikramiye bilgilerine ilişkin tüm detaylar...

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından Şans Topu'nun 871. hafta çekilişi bu akşam Ankara'da gerçekleştirildi. Şans Topu sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekiliş sonrasında belli oldu.

5+1 bilen talihli veya talihlilerin büyük ikramiyeyi kazandığı Şans Topu'nda 871. hafta çekilişi gerçekleştirildi ve bu haftanın kazanan numaraları açıklandı. İşte 21 Şubat 2018 tarihli Şans Topu sonuçları ve tüm detaylar...

21 Şubat 2018 tarihli Şans Topu sonuçları: 9 - 10 - 15 - 27 - 31 + 3

ŞANS TOPU SONUÇLARI - 21 ŞUBAT 2018

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından bu akşam gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi sonuçlarına ilişkin tüm detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu kolonu, iki sayı kümesinden oluşur. Birinci sayı kümesinde 1’den 34’e kadar, ikinci sayı kümesinde 1’den 14’e kadar sayılar bulunur. Birinci sayı kümesinden 5 tane, ikinci sayı kümesinden de 1 tane sayı seçilir ve işaretlemesi yapılır.

İşaretlemeler yapılırken dik olarak yapılmalı ve kırmızı kalem kullanılmamalıdır. Oynanan her kolon için ücret alınır. Çekiliş için Perşembe sabahından Çarşamba günü saat 21.00’a kadar kupon doldurulabilir. Katılım sınırı olmadığı için, istenilen sayıda kolon ile katılım sağlanabilir.

ÖNCEKİ HABERLER
CHP'den ittifak düzenlemesine ilk tepki
Ak Parti - MHP seçim ittifakı 26 maddelik tam metin
CHP'den Esed çağrısı: Derhal ve hızlı şekilde temasa geçin
Netanyahu'ya bir şok daha! İyice köşeye sıkıştı
Hakan Evrim fırça yedi! Abidin Ünal'a sorduğu çay sorusu
Emekli olursam ne kadar emekli maaşı alırım hesaplama takvimi
Yorumlar 1 yorum