15 yıl geçti pişman değil: Yine olsa yine veririm

15 yıl önce Cem Yılmaz'la verdiği cesur poz hakkında konuşan Deniz Akkaya, "Yeniden aynı pozu verir misiniz?" sorusuna "Tabi ki yine veririm" yanıtını verdi.

15 yıl geçti pişman değil: Yine olsa yine veririm - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde Yeliz Yeşilmen'in yatak odası paylaşımına "Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi? Kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?" şeklinde şok bir yorumda bulunan ve dikkatleri üzerine çeken eski model Deniz Akkaya, Bir alışveriş merkezinde muhabirler tarafından görüntülendi. Deniz Akkaya gündeme dair sorulara yanıt verdi.

15 yıl geçti pişman değil: Yine olsa yine veririm - Sayfa 2

İlk olarak Yeliz Yeşilmen'in paylaştığı ve eşinin atletli göründüğü fotoğrafa yaptığı yorum sorulan Deniz Akkaya, konuyla ilgili ilk kez konuşarak bir anlamda son noktayı da koymuş oldu. Akkaya paylaşımıyla ilgili olarak "O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

15 yıl geçti pişman değil: Yine olsa yine veririm - Sayfa 3

Arif V 216 filmiyle birlikte gündemden düşmeyen Cem Yılmaz'la 15 yıl önce verdiği cesur pozlarını hatırlatan muhabirlere samimi bir şekilde konuşan Deniz Akkaya, "O kareleri Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz" yorumunu yaptı.

15 yıl geçti pişman değil: Yine olsa yine veririm - Sayfa 4

Muhabirlerin, "Yeniden aynı pozu verir misiniz?" sorusunaysa; "Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm" şeklinde yanıtladı.