125 bin TL nafaka yetmedi! Şeyma Subaşı kıyafetlerini satışa çıkardı

Acun Ilıcalı ile sürpriz bir şekilde boşanan Şeyma Subaşı, kıyafetlerini satacağını duyurdu. Subaşı'nın bu kararı ise akıllara şu soruyu getirdi; 125 bin TL nafaka alan Subaşı'ya kazandığı yetmiyor mu?

Acun Ilıcalı ile olan mutlu ilişkisini 18 Eylül 2017'de nikah masasına taşıyan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son aylarında ani bir kararla tek celsede boşandı. Ayrılığın ardından İtalyan Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, şu sıralar kıyafetlerini satmaya karar vermesiyle gündeme geldi.

Attığı her adımı sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, kıyafetlerini satışa çıkaracağını duyurdu. Şıklığıyla bilinen Şeyma Subaşı Bebek'te kıyafetlerini satmak için bir butikle anlaşmaya vardı.

Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin TL nafaka alan Şeyma Subaşı, yeni taşınacağı evde kıyafetlerini koyacak yer konusunda sıkıntı yaşayacağı için bir çok elbisesini satışa çıkartmaya karar verdi.

Instagram'dan takipçilerine kıyafetlerini satacağı haberini veren Şeyma Subaşı, takipçileriyle buluşabilmek için kıyafetleri internet üzerinden satmak yerine Bebek'te bir butikle anlaşacağını söyledi.