Zayıflatıp kilo verdiren bilgisayar oyunu

Sadece oyun oynayarak 20 kilo verdi. PC Gamer tarafından gerçekleştirilen röportajda, Job Stauffer VR'ın ve VR oyunlarının hayatını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Evet, özellikle konsollarda fitness oyunları ve benzeri uygulamalar uzun süredir sağlık için kullanılıyor. Job Stauffer ise böyle bir çözüme başvurmadan, sadece oyun oynayarak hayatını düzene sokmayı başarmış.

Bu kilo kaybının altında herhangi bir mucizevi çözüm yer almıyor. Halihazırda kullanılan ve size satılan sistem, düzenli olarak vakit geçirdiğinizde sizi forma sokmayı başarıyor. Oyun sırasında bolca hareket etmeniz ve su içmeniz metabolizmanızı düzenlerken, bolca kalori yakmanıza olanak sağlıyor.

Job Stauffer, HTC Vive üzerinde bulunan ve Oculus Rift için geçtiğimiz dönemde betası sunulan Soundboxing ile hayli vakit geçirmiş. Düzenli ritimler ve bolca hareket sayesinde 22 kiloyu eritmeyi başarmış. Böylece VR'ın sağlık için çok yararlı olduğunu dolaylı yoldan ispatlamış diyebiliriz. (Kaynak : Shiftdelete)

  • Teknoloji 08 Mart 2017 12:16
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Zayıflatıp kilo verdiren bilgisayar oyunu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro