eposta yazdır zoom+ zoom-

Zahide Yetiş doğum yaptı mı Zahide Yetiş ne zaman doğuracak?

Zahide Yetiş doğum yaptı mı Zahide Yetiş ne zaman doğuracak?

Zahide Yetiş doğum yaptı mı, Zahide Yetiş bebeğini doğurdu mu son haberi ne? Show TV kanalının hamile sunucusu Zahide Yetiş doğum yapmak için artık gün sayıyor. Zahide Yetiş 8 aylık hamile ve Haziran ayında doğum yapmak için ekrana veda edecek. Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy ile bir oğlu olacak.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 13-06-2018 09:55 - Güncelleme: 13-06-2018 09:55

Show TV'nin sevilen ekran yüzü Zahide Yetiş hamileliğinde artık son günlerini yaşıyor. Anne olmak için gün sayan Zahide Yetiş'in bebeğinin cinsiyeti canlı yayında açıklanmıştı. Eşi Cem Arısoy ile ilk çocuklarını kucağına alacak olan Zahide Yetiş, 39 yaşında hamile kaldı. Zahide Yetiş'in bebeği erkek olacak.

Zahide Yetiş programında hamileliğini şu sözlerle duyurmuştu: "Şimdiye kadar hep dualar aldım sizlerden, dualarınızla ve teveccühlerinizle her sabah beraber olduk. Şimdi sizinle en özel en güzel anımı paylaşma zamanı ben hamileyim."

Zahide Yetiş kaç aylık hamile : Zahide Yetiş hamile olduğunu Ocak ayında açıklamıştı. O zaman 4 aylık hamile olan Zahide Yetiş haziran ayı itibariyle hamileliğinde 9. ayına girdi artık Zahide Yetiş heran doğum yapabilir. 

Zahide Yetiş ne zaman doğum yapacak : Zahide Yetiş'in hesabına göre doğumu Haziran ayında olacak. Zahide Yetiş bu ay Show TV'deki programını bitirip doğum için ekrana ara verecek.

Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy kimdir : Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy ünlü sunucunun ikinci eşi. Bir kez evlenip boşanan Zahide Yetiş mutluluğu ikinci eşiyle buldu. Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris’te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme’de düğün yapan Zahide Yetiş, eşini medyadan uzak tutuyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Zahide Yetiş doğum yaptı mı Zahide Yetiş ne zaman doğuracak? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Korkusuz 23 Haziran 2018 23:09 Allah kimseyi evlatsız burakmasın bizene dgl bu haber sevılen bır sunucu ve uzun sure bu tadı tatmak için bekleyen ve bu bekleyen kişilere umut olan bir insan bu haber sizin umrunyzda olmaya bilir fakat olanlar cok

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro