eposta yazdır zoom+ zoom-

Yurtdışına kaçan inşaat şirketi patronu iflasını istedi!

Yurtdışına kaçan inşaat şirketi patronu iflasını istedi!

İnşaat sektörünün en büyük firmalarından birisi olan İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan'ın kayıplara karıştığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz yıl FETÖ operasyonunda da gözaltına alınıp bırakılan Serdar İnan sessizliğini bozdu. İnan, şirketinin iflasını istediğini açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-04-2018 21:31 - Güncelleme: 16-04-2018 00:15

İnşaat sektörünün en büyük firmalarından birisi olan İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan; 1965 yılından bu yana faaliyet gösteren İnanlar İnşaat'ın kapısına kilit vurulduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabında açıklama yapan İnan; FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığını hatırlatarak; hakkında henüz dava açılmadığını kaydetti.

Bomba iddia! Dev inşaat şirketinin patronu kayıplara karıştı!

Şirketin 600 çalışanının bulunduğunu aktaran İnan, çalışanların maaşlarını ilk kez bu ay başı ödeyemediklerini açıkladı.

200 milyon liralık borca karşılık Türkiye'de 300 milyon liralık varlığının olduğunu öne süren İnan, şirketin mal varlığının borçları karşılayabilecek seviyede olduğunu kaydetti.

İnan son olarak; şirketin iflasına karar verilecek alacaklılara olan borçların ödenmesini talep etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yurtdışına kaçan inşaat şirketi patronu iflasını istedi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Menderes YILDIRIM 16 Nisan 2018 08:14 AKP nin Uyguladığı, Ekonomide BATIRMA POLİTİKASI ile Dün ve Bugün BATIRDIKLARI FİRMALAR, YARIN BATIRACAKLARININ da TEMİNATI dır! ! ! AKP li Yöneticileri için ÖNEMLİ - DEĞERLİ Olanlar Ülkemizde Askerlik Hizmetini Yapan ERKEKLERİMİZ, Çocuk Dünyaya Getirip Yarınlarımızın Güvencesi KADINLARIMIZ, Okuyup Bilgilerini Ülkemize Aktarmak İsteyen GENÇLERİMİZ Değil, varsa yoksa SURİYELİ lerdir! ! ! Emeklilerimize - Memurumuza - İşçimize % 3 Maaş Artışını Verirken Elleri TİTREYENLER, Olmayan Parayı Nasıl Sizlere Verebiliriz Diyenler, KONU SURİYELİLERE Gelince (Kendi Rakamları ile) 30 MİLYAR DOLAR Verirken Harcadıkları ÇABANIN 1/4 ünü TÜRKİYE CUMHURİYETİ Vatandaşlarına Harcamazlar! ! ! AKP ye Oy Verirken Lütfen, 2 değil, 10 Kere Düşünün ! ! ! Saygılarımla

    CEVAP YAZ 10 8

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro