Mevlid Kandili duası ve namazı kaç rekat nasıl kılınır?

Mevlid Kandili 4 rekat namazı saat kaçta nasıl niyet edilerek kılınır, hangi dualar okunur? Sizler için Mevlid Kandili duasi ile birlikte namazının kılınışını ayrıntılı hazırladık. Mevlid Kandili namazi ve duası internethaber.com sitesinde.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mevlid Kandili duası ve namazı kaç rekat nasıl kılınır? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • SEN BİLİRSİN 11 Aralık 2016 10:41 DİYANET BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM ÇALIŞANLARI VE AKP HÜKÜMETİ BUGÜN HALKI İÇİN DUA ETSİN, GÜNAH ÇIKARTSIN, BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRSİN..

    CEVAP YAZ 1 0
  • hayırlara vesile olsun 11 Aralık 2016 10:39 ömründe bir insan hiç değilse bir defa tesbih namazı kılmalı. Mevlüt kandiliyle alakası yok kafadan kural koymayın..

    CEVAP YAZ 0 0
  • dualarınız kabul olsun 11 Aralık 2016 10:38 yahu kimseyi kandırmayın, ibadetin kötüsü olmaz ama yalanı hiç olmaz.. Peygamber efendimiz kendi doğumunda kaç sefer kılmış yada kıldırmış insanların dini duyguları ile oynamayın.. Peygamber efendimizin dünya ya gelişi kadar güzel bir şey var mı? bu gün onu tanıdığımıza, güzel ahlakına, yaptığı iyilikleri, güzellikleri, çektiği acıları anmak kadar güzel ne olabilir.. onu görmesen bile yakından tanıdığın için dua et en az 2 rekat şükür namazı kıl dua et.. MEVLÜT KANDİLİNİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN.. Uyduruk kutlu doğum haftası diye bir şey yok o nisenda yapılan fettullah gülenin doğum gününü kutlamaktır bilgilerinize..

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro